Dodo Concept

Home | Office | Restourant

Hakkımızda

Tasarlar,Üretir,Uygular

DODO Concept olarak çağdaş dünyanın dinamizminden güç alan çevre, insan ve kent dostu mekanlar tasarlıyor ve uyguluyoruz. Özgün ve çarpıcı yaşam alanları yaratırken estetiğin ve işlevselliğin birleştiği çözümler üretiyoruz.

İlhamını doğadan alan cesur fikirleri gerçeğe dönüştürürken tasarım ve uygulama süreçlerinde rasyonel ve objektif bir yaklaşım sergiliyor, hali hazırda var olan veya ortaya çıkması muhtemel sorunları hedefe yönelik aksiyonlar alarak kaynağında çözmeyi amaçlıyoruz.

“İyi proje”nin titizlikle planlanmış bağımsız süreçler üzerine inşa edildiğinin ve ilk adımın ihtiyaçları anlamak olduğunun farkındayız.  Kurumsal ve bireysel bütün işlerimize genel geçer kurallarla sınırlanmadan yenilikçi ve reformist bir bakış açısıyla yaklaşmayı prensip ediniyoruz.

Zamanla yarıştığımız ve telafisinin mümkün olmadığını bildiğimiz fuar uygulamalarımızdan sevdiklerinizle paylaşacağınız evlerinize, ev ve ofislerinize renk katan mobilya tasarımlarımızdan küçük dokunuşlarla bütünlük yaratan aksesuar tasarımlarımıza kadar tüm hizmetlerimizde ilk günkü heyecanımızı koruyoruz.

Üretim Kalitemizden ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen mobilya sektöründe öncü olmak.

Tasarımın gerçeğe dönüştüğü, müşteri memnuniyetini ilke edinen Dünya’da saygı duyulan mobilya markası olmak.

Tasarlıyoruz Üretiyoruz…

Çalışma ve yaşam alanlarınız için ihtiyaçlarınız doğrultusunda keşif, malzeme seçimi, projelendirme ve uygulama süreçlerini bütün olarak değerlendiriyor; etkileyici, fonksiyonel ve uzun ömürlü çözümler üretiyoruz. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hayalinizdeki mekânları gerçeğe dönüştürüyoruz.

Doğal Ahşap Mobilya , güçlü üretim kapasitemiz ile yaşam alanlarınıza yeni nesil bir anlayış  ile üretiyoruz.

Dodo Concept, ücretsiz projelendirme ile siz müşterilerimize kişiye özel mobilya üretimi fırsatı sayesinde isteklerinizi standart mobilyalar üzerinden değil tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul merekezli olan ,DODO Concept tüm türkiye’de projelerinize destek verebilmektedir.

Artık birbirimizi tanımamız harika.

Sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Projeniz İçin Ücretsiz Teklif Alın.